- Le parcours
- Les étapes
Etape 1 - Edinburgh > Kelso (188 km)
Etape 2 - Kielder Park > Blyth (211 km)
Etape 3 - Normanby Hall Country Park > Scunthorpe (172 km)
Etape 4 - Mansfield > Neward-on-Trent (175 km)
Etape 5 (ITT) - Tendring > Tendring (16 km)
Etape 6 - Newmarket > Aldeburgh (183 km)
Etape 7 - Hemel Heasted > Cheltenham (186 km)
Etape 8 - Worcester > Cardiff (180 km)